E-Ticaret Sitesi

Global ve yerel bir çok markanın güvendiği ajans olarak, 80+ E-Ticaret sitesi yazılımı ürettik ve 100+ web sitesi için entegrasyon geliştirdik.

Gelişmiş Araştırma Raporu

Her projeyi en ince ayrıntısına kadar tüm detaylarıyla araştırıyoruz.

Global Potansiyel

Markanızı uluslararası müşteri potansiyeline ulaşmak üzere dijitalleştiriyoruz.

2003'te Başlayan Yolculuk

Uzun yıllar sektörde aralıksız hizmet tecrübesi ile sürekli gelişiyoruz.

Satış Sonrası

İşlemlerimiz bitince bırakmıyoruz. Markanın ihtiyacı olan çözümleri ve desteği üretmeye devam ediyoruz.

E-Ticaret

Müşterileriniz kolay ve hızlı e-ticaret sitenizden alışveriş yapabilir.

Markanız için tablet ve mobil cihazlar uyumlu, sade, şık tasarımlı, hızlı, içerik yönetim panelli, seo altyapısına sahip, ödeme sistemlerinin sorunsuz çalıştığı e-ticaret siteleri üretiyoruz.

blank
blank

Yönetim Paneli

Markanızın e-ticaret sistemini kolayca yönetebileceğiniz, kampanya ve indirim günleri gibi etkinlikler oluşturabileceğiniz, gelişmiş ve sistematik yönetim panelli e-ticaret siteleri üretiyoruz.

Mobil Uyumlu

Teknolojinin günümüz yaşantısının neredeyse %80’ini oluşturduğu bugünlerde siz de potansiyel müşterilerinize bir tık uzaklıkta olmak istemez misiniz? Web sitesi yaptırmak günümüz teknolojilerinde artık yetersiz olmakla beraber, bulunabilir olmadıkça hiç bir getirisi olmamaktadır. Web siteleri bilgisayarlardan çok, cep telefonları ve tabletlerden ziyaret edilmektedir. Mobil ve tablet uyumlu web siteleri ile müşterilerinize daha yakın olabilir ve mobil platform desteği ile tüm sanal ortamlarda markanızın kurumsal imajınızı sergileyebilirsiniz. Kullanıcıların ve ziyaretçilerin memnuniyetini sağlayan hafif, pürüzsüz ve kullanımı kolay mobil uyumlu bir web siteleri tasarlayarak, erişim gücünüzü artırıyoruz.

blank
TECHNOLOGY FROM TOMORROW

Kullandığımız Diller ve Materyaller

Teknoloji güven ister. Dijital ise kalite. Sizlere her zaman en gelişmiş ve güvenilir ve modern sistemler sağlamak için kullandığımız ve geliştirdiğimiz diller ve materyaller.

1340Tamamlanan Proje

Sizinle birlikte +1 !

17Kişilik Ekip

Harika Enerji !

42Dijital Ödül

Yeni Ödüllere Biz Hazırız !

Switch The Language
  blank

  TheArtuner Agency İletişim bilgilerinden bize ulaşabilir, aklınıza takılan soruları yanıtlayabiliriz. Türkiye'nin tüm illerine destek vermekteyiz.

  Sizi Arayalım.

  İşinizi ve projenizi büyütmeye bir adım uzaklıktasınız...

  *
  *
  *
  Sepet